Linie Autokarowe GLOBUS-MĄDELTRANS (dawniej GLOBUS)
Tanie Bilety na Przewozy Międzynarodowe

<autokar polska belgiaBiuro Podróży, które powstało w 1989 roku i jest wyłącznie oparte na Polskim kapitale. Głównym profilem firmy Globus jest przewóz osób oraz połączenia autokarowe autobusowe osobowe na międzynarodowych trasach głównie: Polska Holandia Polska, Polska Belgia Polska, Polska Niemcy Polska, Polska Francja Polska oraz Polska Anglia Polska. Obecnie przewoźnik Globus stał się liderem na rynku przewozów autokarowych z Polski do Niemiec, Anglii i Holandii. Posiada ona własne autokary, mikrobusy, stacje benzynowe, hotele oraz sieć biur podróży na terenie całego kraju oraz w Niemczech, Anglii i Holandii.

Wszystkie autobusy, autokary Globus spełniają europejskie standardy w zakresie bezpieczeństwa i wygody podróży. W swojej ofercie połączenia autokarowe z i do Anglii, Holandii, Niemiec i Belgii przewoźnik uzupełnia połączeniami dodatkowymi (antenowymi) wykonywanymi na swoją rzecz dzięki swoim partnerom, które spinają w całość połączenia główne umożliwiając tym samym wielu osobom z różnych części kraju w sprawny sposób na korzystanie ze swoich usług. Do miast, z których są wykonywane połączenia antenowe należą: Wisła, Zakopane Radom, Wodzisław Śląski, Nisko i Sanok. Z reguły w cenę biletu wliczony jest przewóz 2 bagaży po 20 kg każdy oraz bagaż podręczny do 5 kg.

Przystanki docelowe realizowane przez Linie Autokarowe Globus:

  • Anglia - Londyn, Dover, Maindstone
  • Belgia - Antwerpia
  • Holandia - Utrecht, Rotterdam, Haga, Amsterdam, Eindhoven
  • Niemcy - Bonn, Dortmund, Gelsenkirchen, Esse, Duisburg, Moers, Krefeld, Monchengladbach, Dusseldorf, Koln, Bonn

Sprawdź Połączenia Autokarowe Linii Globus-Mądeltrans.
Bilety Autobusowe do Anglii, Belgii, Holandii, Niemiec.

Tanie bilety autokarowe na autobusy Globus oraz wielu innych przewoźników można Kupić korzystając z wyszukiwarki zamieszczonej poniżej. Zawiera ona bilety/połączenia autokarowe z uwzględnieniem zniżek i promocji dla dzieci, młodzieży, studentów oraz osób powyżej 60 roku życia. Są one uwzględniane przy wypełnianiu danych pasażerów. Każde połączenie widoczne w wyszukiwarce połączeń autokarowych jest połączeniem możliwym do zrealizowania. Uwzględnia ona również w ofercie możliwość kupienia biletu autokarowego otwartego bez konieczności określania terminu wyjazdu/powrotu. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.

Chcesz zwiedzić północną część Europy?

W takim razie na pewno interesują Cię autokary do Skandynawii. [ ... ]

NewsyWięcej ...

Wyruszaj w podróż do Francji o każdej porze roku!

Nasza reprezentacja zakwalifikowała się do finałów [ ... ]

NewsyWięcej ...

Podróżuj autokarem w okresie świątecznym

Tradycyjne święta to takie, które spędzamy ze swoimi [ ... ]

NewsyWięcej ...
Pozostałe artykuły