<tanie bilety autokarowe eurolines mądeltransLinie Autokarowe EUROLINES MĄDELTRANS
Tanie Bilety na Przewozy Międzynarodowe

Eurolines Mądeltrans jest jedną z firm transportowych, która zapewnia swoim klientom przewozy autokarowe do kilku europejskich krajów. Na rynku istnieje już od 23 lat, co sprawia że firma ta posiada duże doświadczenie w organizowaniu połączeń autobusowych, dzięki czemu zapewnia swoim klientom wygodną i przede wszystkim bezpieczną podróż.

Autokary Eurolines Mądeltrans oferują podróżnym połączenia autokarowe do Danii, Francji, Niemiec, Włoch, a także na Białoruś, Ukrainę i Węgry.

Oprócz licznych połączeń autobusowych Eurolines-Mądeltrans zapewnia swoim klientom również wynajem busów i autokarów oraz typowe turystyczne, liniowe i wahadłowe wyjazdy za granicę. Podróż z firmą Eurolines-Mądeltrans jest wygodna i bezpieczna, ponieważ wszystkie autokary są komfortowo wyposażone i przed każdym wyjazdem przechodzą kontrole techniczne.

Sprawdź Połączenia Autokarowe Linii Eurolines-Mądeltrans.
Bilety Autobusowe do Niemiec, Francji, Danii, Włoch oraz na Białoruś, Ukrainę i Węgry.

Firma Eurolines-Mądeltrans zapewnia swoim klientom liczne autokary kursujące na następujących trasach:

 • Polska – Niemcy – Holandia
  Na tej trasie autokary wyjeżdżają z kilkudziesięciu polskich miast i zapewniają dojazd do takich miast w Niemczech jak: Berlin, Bielefeld, Hamm, Dortmund, Bochum, Gelsenkirchen, Essen, Duisburg, Moers, Krefeld, Monchengladbach, Venlo, Eindhoven, Dusseldorf, Koln, Bonn
 • Polska – Francja (przez Niemcy i Belgię)
  Podróżni, którzy chcą wyjechać z Polski do Francji, korzystając z usług przewoźnika Eurolines-Mądeltrans mogą wyjechać do następujących miast, które znajdują się na trasie tej linii: Berlin, Dusseldorf, Kolonia, Aachen, Liege, Bruksela, Gandawa, Lille, Paryż, Nantes, Rennes, Poitiers, Bordeaux.
  Druga trasa do Francji obejmuje następujące miejscowości (w Niemczech, Belgii oraz Francji): Berlin, Leipzig, Eisenach, Karlsruhe, Strasbourg, Mulhouse, Belfort, Besancon, Dijon, Chalon-sur-Saone, Lyon, Chambery, Grenoble, Saint Etienne, Clermont-Ferrand, Ussel, Tulle Brive, Perigueux, Metz, Reims
 • Polska – Ukraina (Lwów, Kijów)
  Autokary kursujące na tej trasie odjeżdżają w Polsce z Katowic, Krakowa, Tarnowa i Rzeszowa, natomiast na Ukrainie zatrzymują się we Lwowie, Równem, Żytomierzu oraz Kijowie.
 • Polska – Dania (Kopenhaga)
  Podróżni wyjeżdżający z Polski do Danii mają do dyspozycji kilkanaście miast wyjazdowych, m.in. Warszawę, Łódź, Poznań, Kraków, Przemyśl, Wrocław, Katowice, Tarnów, Bochnię, Brzesko, Opole oraz kilka mniejszych miast. Przystankami za granicą są Berlin i Kopenhaga
 • Polska – Włochy
  Wybierając się do słonecznej Italii, podróżni mogą wyjechać z następujących miast w Polsce: Warszawa, Łódź, Konin, Poznań, Szczecinek, Czaplinek, Złocieniec, Stargard Szczeciński, Szczecin. Przystankami zagranicznymi są: Berlin, Monachium, Bolzano, Trento, Werona, Modena, Bolonia, Florencja, Rzym, Neapol
 • Polska – Węgry (Budapeszt)
  Autokary jadące do Budapesztu wyjeżdżają z Krakowa, zatrzymują się w Jabłonce, a następnie na przejściach granicznych w Trestnie oraz Parassapuszcie. Przystankami na Węgrzech są Retsag oraz Budapeszt.
 • Polska – Białoruś (Mińsk)
  Poszczególnymi przystankami wyjazdowymi na tej trasie są: Warszawa, Biała Podlaska, Brześć oraz Mińsk.

Chcesz zwiedzić północną część Europy?

W takim razie na pewno interesują Cię autokary do Skandynawii. [ ... ]

NewsyWięcej ...

Wyruszaj w podróż do Francji o każdej porze roku!

Nasza reprezentacja zakwalifikowała się do finałów [ ... ]

NewsyWięcej ...

Podróżuj autokarem w okresie świątecznym

Tradycyjne święta to takie, które spędzamy ze swoimi [ ... ]

NewsyWięcej ...
Pozostałe artykuły