Autokar Rosja
Autobusy Polska Rosja

Tanie Bilety Autobusowe do Rosji

tanie bilety autokarowe do rosjiPrzewozy autobusowe są wykonywane z Polski do Rosji oraz z Rosji do Polski przez autokary takich przewoźników jak Ecolines, Eurobus Eurolines Polska, PKS Gdańsk, PKS Polonus. Najczęściej odwiedzanymi miastami w Rosji przez ich autobusy są: Luga, Moskwa, Kaliningrad (Królewiec) i Ostrov, St. Petersburg, Smoleńsk.

Połączenia i przewozy autokarowe z Polski do Rosji są wykonywane z miast w Polsce i obejmują Warszawę, Suwałki, Ostrów Mazowiecka, Augustów, Białystok.

Przykładowe rodzaje połączeń autokarowych z Polski do Rosji oraz z Rosji do Polski zamieszczono pod wyszukiwarką.W wyszukiwarce można znaleźć dodatkowe przewozy i połączenia z i do Rosji z uwzględnieniem większości miast obsługiwanych przez koncesjonowanych przewoźników. Zamieszczone w wyszukiwarce połączeń autokarowych przewozy i ceny biletów są aktualne i możliwe do zrealizowania - kupienia. Uwzględniają one promocje i zniżki zaakceptowane przez przewoźników - oznaczono je kolorem czerwonym.

Cena biletu autokarowego jest uzależniona od terminu jego zakupu. Jednorazowy zakup biletów autokarowych w obie strony jest tańszy niż ich zakup pojedynczy. Kupując bilet autobusowy na trasie Polska Rosja Polska na naszej stronie możecie skorzystać z oferty biletu otwartego bez konieczności określania terminu wyjazdu/powrotu; korzystacie ze zniżek dla dzieci, młodzieży do lat 26 oraz osób powyżej 60 roku życia. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia oferty. 

 

 Przewozy Autokarowe z Polski do Rosji. Porównaj Ceny Biletów w dwóch Systemach Rezerwacyjnych.

 

Dokładną informację i konfigurację połączenia z uwzględnieniem terminu, ceny i miejsca wyjazdu i przyjazdu można uzyskać korzystając z wyszukiwarki połączeń autokarowych.
- wybierasz kraj oraz ilość osób,
- określasz czy w jedną czy w obie strony,
- wybierasz miejscowość i datę podróży,
- spośród ofert wyświetlonych wybierasz najkorzystniejszą dla siebie,
- podajesz dane pasażera,
- płacisz (kartą kredytową lub przelewem)
- drukujesz bilet autokarowy lub jego zmianę po otrzymaniu maila! (należy okazać go kierowcy). Każdy zakupiony bilet autokarowy może być zmieniony lub wycofany z systemu/zwrócony.

Autokary, Autobusy, Sprzedaż Biletów Autokarowych z i do Rosji - wybrane połączenia autokarowe Polska Rosja Polska:

  • Kraków > Katowice > Częstochowa > Łódź > Warszawa > Białystok > Kowno > Poniewież > Ryga > Parnawa > Tallin > Johvi > Narva > St. Petersburg
  • Warszawa > Kaliningrad
  • Warszawa > Olsztyn > Kaliningrad
  • Warszawa > Ostrów Mazowiecka > Białystok > Augustów > Suwałki > Marijampole > Kowno > Poniewież > Wilno > Zarasai > Klaipeda (Kłajpeda) > Palanga > Ostrow, > Pskow (Psków), > Luga > St.Petersburg > Moskwa
  • Warszawa > Ostrów Mazowiecka > Białystok > Augustów > Suwałki > Marijampole > Kowno > Poniewież > Wilno > Zarasai > Klaipeda (Kłajpeda) > Palanga > Ostrow

Chcesz zwiedzić północną część Europy?

W takim razie na pewno interesują Cię autokary do Skandynawii. [ ... ]

NewsyWięcej ...

Wyruszaj w podróż do Francji o każdej porze roku!

Nasza reprezentacja zakwalifikowała się do finałów [ ... ]

NewsyWięcej ...

Podróżuj autokarem w okresie świątecznym

Tradycyjne święta to takie, które spędzamy ze swoimi [ ... ]

NewsyWięcej ...
Pozostałe artykuły