Linie Autokarowe GLOBTOURIST
Tanie Bilety na Przewozy Międzynarodowe

<polska chorwacja autokarGlobtourist istnieje na rynku turystycznym od 2005 roku. Zajmuje się ona przede wszystkim organizowania aktywnego wypoczynku na wodzie. Główny zakres działalności firmy to organizowanie rejsów i czartery jachtów. Oferta Globtourist jest poszerzana o nowe dziedziny, na które klienci zgłaszają zapotrzebowanie. W ramach obecnie realizowanych zadań, firma oferuje rejsy w basenie Morza Śródziemnego, czartery jachtów, a także przewozy autokarowe osób z Polski do Chorwacji. W zakresie tej ostatniej działalności, firma uzyskała wymagane zezwolenia, licencje, a także nabyła stosowne ubezpieczenia i gwarancje.

Firma Globtourist obsługuje jedynie jedną linię autokarową na trasie
z Kołobrzegu do Splitu w Chorwacji. Linia ta została utworzona w dużej mierze z myślą o załogach żeglarskich, aby móc ich dowozić na jachty. W związku z tym, żeglarze uzyskują specjalne rabaty na przejazd. Przewozy autokarowe do Chorwacji są oferowane przez firmę Globtourist sezonowo - od maja do października.

Autobusy GlobTourist wyruszają z Kołobrzegu realizując kolejne przystanki w takich miastach jak:

Kołobrzeg > Koszalin > Słupsk > Gdynia > Gdańsk > Toruń > Warszawa > Wrocław > Łódź > Polichno > Opole > Częstochowa > Kraków > Katowice > Żory > Cieszyn > Karlovac > Zadar > Sukosan > Biograd na Moru > Szybenik > Trogir > Marina Kornati > Kastela > Vodice > Marina> Split

Sprawdź Połączenia Autokarowe Linii GlobTourist.
Bilety Autobusowe na Chorwację.

Przystanki docelowe realizowane przez Linie Autokarowe GlobTourist:

  • Chorwacja - Sesvete, Karlovac, Zadar, Sukosan, Święty Filip i Jakov, Biograd na Moru, Vodice, Szybenik, Primosten, Rogoznica, Seget Donji, Trogir, Kastel Gomolica, Split

Tanie bilety autokarowe na przewozy Glob Tourist oraz innych przewoźników do Chorwacji można kupić korzystając z wyszukiwarki zamieszczonej poniżej. Uwzględnia ona szereg zniżek dla pasażerów w różnym wieku - widocznych na etapie wprowadzania danych do systemu, połączenia autokarowe w promocyjnej cenie oznaczone w wyszukiwarce kolorem czerwonym oraz umożliwia zakup biletu autokarowego otwartego bez konieczności określania terminu powrotu. Zapraszamy do sprawdzenia i skorzystania z oferty.

Chcesz zwiedzić północną część Europy?

W takim razie na pewno interesują Cię autokary do Skandynawii. [ ... ]

NewsyWięcej ...

Wyruszaj w podróż do Francji o każdej porze roku!

Nasza reprezentacja zakwalifikowała się do finałów [ ... ]

NewsyWięcej ...

Podróżuj autokarem w okresie świątecznym

Tradycyjne święta to takie, które spędzamy ze swoimi [ ... ]

NewsyWięcej ...
Pozostałe artykuły