Ocena użytkowników: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

System do zarządzania pracą przedstawicieli

Praca przedstawiciela handlowego to wymagające i często bardzo trudne zajęcie, zupełnie odrębne od warunków z jakimi styka się na co dzień osoba pracująca w biurze. Usprawnieniem pracy handlowców i wszelkiego typu spokrewnionych branży jest system do zarządzania pracą przedstawicieli. Wsparcie w działaniach przedstawicieli handlowych jest istotne nie tylko z punktu widzenia wykonywania obowiązków jednego, pojedynczego pracownika. Jakość pracy jednostki obija się bowiem w tym przypadku także na funkcjonowaniu reszty działów i w rezultacie całego przedsiębiorstwa.

System lokalizacji gps usprawnia pracę w terenie. W momencie gdy handlowcy znajdują się na bieżąco w rozjazdach, kontakt telefoniczny, na tyle częsty, aby można było mieć aktualne informacje, jest niezwykle trudny. System do zarządzania pracą przedstawicieli, oparty o aplikacje telefoniczne umożliwia stałe korygowanie miejsca pobytu pracowników wraz z harmonogramem załatwionych punktów. Namierzanie gps pozostawia możliwość stałego kontaktu na linii manager-handlowiec bez jednoczesnego przymusu ręcznego sprawdzania poprzez rozmowy telefoniczne.

Co oferuje system lokalizacji GPS?

System lokalizacji zdalnej uzupełnia możliwość bieżącej aktualizacji danych, widocznych zarówno dla pracownika niższego szczebla, jak i dla menagera. Bieżąca aktualizacja sprawia, iż handlowiec zyskuje praktycznie niewyczerpane źródło ciągle aktualnych danych, nie jest wiec odpowiedzialny za potencjalnie kosztowne niedociągnięcia.

System zarządzania przedstawicielami sprawia, iż przedsiębiorstwa handlowe jeszcze nigdy nie miały tak prostej i łatwiej sytuacji przed sobą. System przygotowuje szereg możliwości, począwszy od opracowywania najlepszych rozwiązań związanych ze sprzedażą bezpośrednią, a skończywszy na informowaniu o niewykonanych płatnościach czy zaplanowanych spotkaniach. Niejako dodatkiem do możliwości uzyskiwanych w wyniku zastosowania systemu zarządzania praca przedstawicieli jest możliwość uzyskania znacznych oszczędności, nadzorując spalane paliwo przez poszczególnych pracowników w konkretnych pojazdach. Dodatkowo duże firmy decydują się na wprowadzenie systemu ecodrivingu, pozwalającego aż do 15% ograniczenia do tej pory zużywanego paliwa.

Jeśli jesteś właścicielem floty pojazdów, w tym np. autobusów czy autokarów i chcesz sprawniej zarządzać pracą swoich pracowników to rozwiązanie jakim jest monitoring gps będzie dla Ciebie odpowiednie. Analizowanie pracy kierowców w czasie rzeczywistym i generowanie raportów miesięcznych pomaga w uzyskaniu wszelkich informacji, które mogą się przyczynić do wprowadzenia znacznych oszczędności w budżecie przedsiębiorstwa.

Zainteresowany? Zapoznaj się szczegółowo z ofertą. Sprawdź system monitoringu GPS.

Chcesz zwiedzić północną część Europy?

W takim razie na pewno interesują Cię autokary do Skandynawii. [ ... ]

NewsyWięcej ...

Wyruszaj w podróż do Francji o każdej porze roku!

Nasza reprezentacja zakwalifikowała się do finałów [ ... ]

NewsyWięcej ...

Podróżuj autokarem w okresie świątecznym

Tradycyjne święta to takie, które spędzamy ze swoimi [ ... ]

NewsyWięcej ...
Pozostałe artykuły