Ocena użytkowników: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

Autokary do zimowych stolic Europy!

Okres świąteczny to doskonały czas na podróżowanie. Nie tylko lato i wakacje są idealne na urlop. Wszyscy, którzy uwielbiają sporty zimowe zapewne już od dłuższego czasu planują gdzie wybrać się na ferie. My ze swojej strony postanowiliśmy zestawić miejsca, które są najczęściej wybierane jako punkt docelowy zimowych urlopów.

Połączenia autokarowe z Polski do Austrii, Szwajcarii, Włoch, Francji, Norwegii

Zimowe stolice Europy to przede wszystkim miejsca posiadające doskonale przygotowane stoki narciarskie, zaplecza gastronomiczne i hotelarskie. Najważniejszym jednak elementem jest sama podróż do tych miejsc. Żeby szybko i wygodnie dostać się do wymarzonego kraju wystarczy skorzystać z możliwości jakie dają połączenia autokarowe i autobusowe po Europie. Przewoźnicy z Polski dwoją się i troją aby ich przewozy autokarowe były atrakcyjne i bezpieczne. To ważne gdyż właśnie dzięki temu można komfortowo rozpocząć swój urlop.

Wśród zimowych stolic wyróżnia się zdecydowanie Austria. Autokary do Austrii są wykonywane regularnie przez takich przewoźników jak: Agat, Almabus, Bermuda, Ecolines Polska, Eurobus Eurolines Polska, Interbus, Intercars, Jordan, Rudnik Tumay i Sindbad. Panorama Alp to wręcz wymarzony klimat na zimowy urlop i szaleństwo na stoku, więc jeśli jesteś zainteresowany to nie zwlekaj i już dzisiaj rezerwuj bilety autokarowe z Polski do Austrii!

Na drugim miejscu znajduje się Szwajcaria i to właśnie autokary do Szwajcarii są często rezerwowane przez podróżnych, którzy chcą zwiedzić Cztery Doliny, będące prawdziwym rajem dla narciarzy z całego świata. Linie autokarowe, które zawiozą nas z Polski do Szwajcarii to: Sindbad, Agat, Almabus, Bermuda, Ecolines, Eurobus Eurolines Polska, Orbis, Rudnik Tumay, Interbus, Intercars Basque

Innym krajem, do którego każdy miłośnik sportów zimowych musi pojechać chociaż raz w życiu są Włochy. Autokary do Włoch wyruszają z Polski codziennie, a różnorodność tras i połączeń autoakrowych z polskich miast jest ogromna. Oferty na przewozy z Polski do Włoch oferują tacy przewoźnicy jak: Almabus, Autokar Polska, Bermuda, Eurobus-Eurolines Polska, Eurolines MądelTrans, Sindbad, Interbus-Sindbad, Trans Europa, Miś, Roma Bus Plus.

Stolicą sportów zimowych jest także Francja z Grenoble na czele. Autokary do Francji to szybki i bezpieczny transport z Polski do miast francuskich. Połączenia autokarowe do Francji oferują linie autokarowe: Agat, Ecolines, Eurobus Eurolines Polska, Interbus, Intercars, Nord Gdynia, Polonia Transport, PKS Warmia, Rudnik Tumay, Sindbad. Jeśli w takim razie francuskie Alpy są dla Ciebie idealnym miejscem na urlop to rezerwuj bilety autokarowe z Polski do Francji już dziś.

Jeśli natomiast chcesz wybrać się w inne miejsce niż Europa Środkowa to proponujemy wyjazd do Norwegii, gdzie przywitają nas skandynawskie Alpy. Autokary do Norwegii to propozycja takich przewoźników jak: Almabus, Eurobus Eurolines Polska, PKS Warmia, Sindbad. Wybierz połączenia autokarowe do Norwegii korzystając z jednej z dwóch wyszukiwarek Voyager lub Euroticket.

 

Chcesz zwiedzić północną część Europy?

W takim razie na pewno interesują Cię autokary do Skandynawii. [ ... ]

NewsyWięcej ...

Wyruszaj w podróż do Francji o każdej porze roku!

Nasza reprezentacja zakwalifikowała się do finałów [ ... ]

NewsyWięcej ...

Podróżuj autokarem w okresie świątecznym

Tradycyjne święta to takie, które spędzamy ze swoimi [ ... ]

NewsyWięcej ...
Pozostałe artykuły