Ocena użytkowników: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

Podróżuj autokarem w okresie świątecznym

Tradycyjne święta to takie, które spędzamy ze swoimi najbliższymi, najlepiej w rodzinnym domu. Coraz więcej osób jednak woli zrezygnować z tych tradycyjnych zwyczajów, spakować walizkę i wyruszyć na wycieczkę po Europie, aby spędzić święta Bożego Narodzenia w nieco inny sposób niż co roku. Wybierają wówczas autokary do Francji, busy do Grecji ,albo kupują bilety autobusowe do Hiszpanii. Na przeciw wychodzą liczne oferty różnych przewoźników, którzy proponują atrakcyjne ceny biletów autokarowych do wielu europejskich krajów właśnie na święta oraz w okresie Nowego Roku. 

 

Jedną z takich ofert proponują nam autokary Sindbad, które postanowiły sprawić świąteczny prezent wszystkim podróżującym w postaci przewozów autokarowych do Włoch, Słowenii, Austrii, Holandii, Belgii, Danii, Szwecji, Norwegii oraz Francji. Cena biletu dwustronnego to koszt 149 zł lub 40€ (przy zakupie biletu do 30.11.2015) oraz 199 zł lub 50€ (przy zakupie biletu od 01.12.2015).

Inna świąteczna oferta to propozycja Adamis Tours, z którym dojedziemy z Polski do Grecji. Wyjazd organizowany jest 19. grudnia, a trasa prowadzi przez Słowację, Węgry, Serbię i Macedonię oraz 21. grudnia z Grecji do Polski przez te same kraje. Cena biletu dwustronnego wynosi ok. 450 zł, w zależności od początkowego miasta wyjazdowego.

Chcesz zwiedzić północną część Europy?

W takim razie na pewno interesują Cię autokary do Skandynawii. [ ... ]

NewsyWięcej ...

Wyruszaj w podróż do Francji o każdej porze roku!

Nasza reprezentacja zakwalifikowała się do finałów [ ... ]

NewsyWięcej ...

Podróżuj autokarem w okresie świątecznym

Tradycyjne święta to takie, które spędzamy ze swoimi [ ... ]

NewsyWięcej ...
Pozostałe artykuły