Ocena użytkowników: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

Chcesz zwiedzić północną część Europy?

W takim razie na pewno interesują Cię autokary do Skandynawii. Kwestia tylko tego, czy chcesz kupić bilety autokarowe do Sztokholmu (Szwecji), albo chcesz zarezerwować bilet na autokary Polska Norwegia. Jeśli póki co nie dokonałeś jeszcze wyboru, postaramy się nakreślić zarówno uroki Szwecji jak i Norwegii.

 

autobus do szwecjiSzwecja, ze stolicą w Sztokholmie to monarchia konstytucyjna zarządzana przez króla, co stanowi o jego dodatkowych walorach również turystycznych. Decydując się na autokary Polska Szwecja, wkraczasz do kraju, którego stolica nazywana jest Wenecją Północy, a rynek starego miasta zachwyca swoją zabytkową architekturą. Warto pamiętać, że do krajów skandynawskich dostać się można nie tylko promem, czy statkiem. Przewozy autokarowe z Polski do Sztokholmu obecnie nie są realizowane, jednak można zarezerwować bilety autokarowe do Malmo lub bilet na połączenie autobusowe do Goteborga. Stamtąd lokalną komunikacją dostać się można bezpośrednio do pięknej stolicy Szwecji – Sztokholmu.

Przykładowe połączenia autobusowe Polska Szwecja:

--> Gdańsk › Sopot › Gdynia › Słupsk › Koszalin › Szczecin › Berlin › Kopenhaga › Helsingborg

--> Lublin › Puławy › Radom › Skarżysko Kamienna › Kielce › Jędrzejów › Częstochowa › Opole › Przemyśl › Łańcut › Rzeszów › Ropczyce › Tarnów › Kraków › Katowice › Wrocław › Berlin › Kopenhaga › Helsingborg

--> Łódź › Konin › Poznań › Berlin › Kopenhaga › Helsingborg

 

autokar norwegiaZ kolei Norwegia, w której rządy sprawuje również monarcha, jest miejscem które w skali całej Europy jest najsłabiej zaludnionym krajem. Jej stolicą jest Oslo i to właśnie tam, korzystając z systemów rezerwacyjnych można zakupić bilety autokarowe do Oslo. Norwegia to przede wszystkim kraj ulubiony przez wędkarzy, a jego charakterystyczny morski klimat pozwala na oderwanie się nieco od naszych kontynentalnych temperatur. Tanie bilety autobusowe do Oslo to nie jedyna trasa z Polski do Norwegii jaką możemy znaleźć w systemie Voyager i Euroticket. Przewoźnik Sindbad realizuje systematycznie przewozy autokarowe do Norwegii, udostępniając możliwość rezerwacji na bilety autokarowe do Moss lub na bilety autokarowe do Sarpsborg.

Przykładowe połączenia autobusowe Polska Norwegia:

--> Wrocław › Legnica › Lubin › Zielona Góra › Świebodzin › Zamość › Lublin › Puławy › Radom › Piotrków Trybunalski › Łódź › Włocławek › Toruń › Bydgoszcz › Piła › Wałcz › Stargard Szczeciński › Szczecin › Świnoujście › Moss › Oslo

--> Warszawa › Łódź › Konin › Poznań › Sarpsborg › Moss › Oslo

--> Rzeszów › Ropczyce › Tarnów › Kraków › Katowice › Kędzierzyn Koźle › Wrocław › Sarpsborg › Moss › Oslo

 

 

Jeśli podjąłeś już decyzję, do którego z tych krajów pojedziesz, to nie czekaj dłużej i kup bilet online w jednym z dwóch konkurencyjnych systemów rezerwacyjnych – Voyager lub Euroticket – i zwiedzaj Skandynawię z ziemi, a nie z lotu ptaka!

Autobus do Norwegii Autobus do Szwecji

Chcesz zwiedzić północną część Europy?

W takim razie na pewno interesują Cię autokary do Skandynawii. [ ... ]

NewsyWięcej ...

Wyruszaj w podróż do Francji o każdej porze roku!

Nasza reprezentacja zakwalifikowała się do finałów [ ... ]

NewsyWięcej ...

Podróżuj autokarem w okresie świątecznym

Tradycyjne święta to takie, które spędzamy ze swoimi [ ... ]

NewsyWięcej ...
Pozostałe artykuły